Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-beta3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: View
sq: Shfaq

en: Never
sq: Asnjëherë

en: Custom
sq: E personalizuar

en: About
sq: Informacione
