Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Date
af: Datum

en: Daily
af: Daagliks

en: Weekly
af: Weekliks

en: Monthly
af: Maandeliks

en: View
af: Wys

en: Never
af: Nooit

en: Not installed
af: Nie geinstalleer nie

en: Source
af: Bron
