Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Date
am: ቀን

en: View
am: ትይታ

en: Custom
am: ብጁ

en: Source
am: ምንጭ
