Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Date
ar: التاريخ

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: Monthly
ar: شهرياً

en: View
ar: عرض

en: Module
ar: الوحدة

en: Never
ar: أبدا

en: Custom
ar: مخصّص

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Source
ar: المصدر

en: Features
ar: الخصائص

en: Hour
ar: الساعة

en: All time
ar: كل الوقت

en: Installed
ar: مثبت

en: About
ar: حول

en: This month
ar: هذا الشهر

en: This year
ar: هذه السنة

en: Variants
ar: المتغيرات
