Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Date
ast: Data

en: Daily
ast: Diariu

en: Weekly
ast: Semanal

en: View
ast: Vista

en: Never
ast: Nunca

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Not installed
ast: Ensin instalar

en: Installed
ast: Instaláu
