Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to be translation catalogue (19 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Date
be: Дата

en: Daily
be: Штодзённа

en: Weekly
be: Кожны тыдзень

en: Monthly
be: Кожны месяц

en: View
be: Праглядзець

en: Module
be: Модуль

en: Never
be: Ніколі

en: Custom
be: Паводле настроек

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Source
be: Крыніца

en: Features
be: Функцыі

en: Hour
be: Гадзіна

en: Installed
be: Усталявана

en: About
be: Аб
