Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Date
bg: Дата

en: Daily
bg: Ежедневно

en: Weekly
bg: Ежеседмично

en: View
bg: Прегледай

en: Never
bg: Никога

en: Custom
bg: Персонализиран

en: Month
bg: Месец

en: Not installed
bg: Не е инсталирана

en: Source
bg: Източник
