Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to bn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Cancel
bn: বাতিল

en: Date
bn: তারিখ

en: Daily
bn: দৈনিক

en: Weekly
bn: সাপ্তাহিক

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Module
bn: মডিউল

en: Never
bn: কখনোই নয়

en: Month
bn: মাস

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: Installed
bn: ইন্সটলকৃত

en: About
bn: সম্পর্কে
