Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Date
bs: Datum

en: Daily
bs: Dnevno

en: Weekly
bs: Sedmično

en: View
bs: Pregled

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Month
bs: Mjesec

en: Not installed
bs: Nije instalirano

en: Source
bs: Izvor

en: Hour
bs: Sat
