Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Date
ca: Data

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: Monthly
ca: Mensualment

en: View
ca: Mostra

en: Module
ca: Mòdul

en: Never
ca: Mai

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Source
ca: Font

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Hour
ca: Hora

en: Installed
ca: Instal·lat

en: About
ca: Detalls

en: This month
ca: Aquest mes

en: This year
ca: Aquest any
