Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to de translation catalogue (30 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: Cancel
de: Abbrechen

en: Date
de: Datum

en: Daily
de: Täglich

en: Weekly
de: Wöchentlich

en: Monthly
de: Monatlich

en: View
de: Ansicht

en: Module
de: Modul

en: Never
de: Nie

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Month
de: Monat

en: Week
de: Woche

en: Not installed
de: Nicht installiert

en: Source
de: Quelle

en: Hour
de: Stunde

en: All time
de: Immer

en: Installed
de: Installiert

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: About
de: Über

en: Impressions
de: Seitenabrufe

en: Conversions
de: Konvertierungen

en: Last Activity
de: Letzte Aktivität

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: This month
de: Diesen Monat

en: This year
de: Dieses Jahr

en: Variants
de: Varianten

en: Variant
de: Variante

en: Quarter
de: Quartal

en: Experiment ID
de: Experiment-ID
