Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Date
et: Kuupäev

en: Daily
et: Kord päevas

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: View
et: Kuva

en: Module
et: Moodul

en: Never
et: Mitte kunagi

en: Custom
et: Kohandatud

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Source
et: Allikas

en: Features
et: Omadused

en: Hour
et: Tund

en: Installed
et: Paigaldatud

en: About
et: Programmist

en: Variants
et: Variandid

en: Quarter
et: Kvartal
