Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Cancel
fa: لغو

en: Date
fa: تاریخ

en: Daily
fa: روزانه

en: Weekly
fa: هفتگی

en: Monthly
fa: ماهیانه

en: View
fa: مشاهده

en: Module
fa: ماژول

en: Never
fa: هیچوقت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Month
fa: ماه

en: Not installed
fa: نصب نشده است

en: Source
fa: منبع

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Hour
fa: ساعت

en: Installed
fa: نصب شده

en: About
fa: درباره

en: This month
fa: این ماه
