Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (23 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Cancel
fr: Annuler

en: Daily
fr: Quotidien

en: Weekly
fr: Hebdomadaire

en: Monthly
fr: Mensuellement

en: View
fr: Voir

en: Never
fr: Jamais

en: Custom
fr: Personnalisé

en: Month
fr: Mois

en: Week
fr: Semaine

en: Not installed
fr: Non installé

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Hour
fr: Heure

en: All time
fr: De tout temps

en: Installed
fr: Installé

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: About
fr: À propos

en: Debug mode
fr: Mode debug

en: This month
fr: Ce mois

en: This year
fr: Cette année

en: Variants
fr: Variantes

en: Variant
fr: Variante
