Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Month
ga: Mí

en: Week
ga: Seachtain
