Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Date
gl: Data

en: Daily
gl: Diariamente

en: Weekly
gl: Semanalmente

en: Monthly
gl: Mensualmente

en: View
gl: Ver

en: Module
gl: Módulo

en: Never
gl: Nunca

en: Custom
gl: Personalizado

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Source
gl: Orixe

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Hour
gl: Hora

en: Installed
gl: Instalado

en: About
gl: Información
