Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: Date
gu: તારીખ

en: Daily
gu: દૈનિક

en: Weekly
gu: સાપ્તાહિક

en: Monthly
gu: માસિક

en: View
gu: જુઓ

en: Never
gu: કદી નહી

en: Month
gu: મહિનો

en: Not installed
gu: સ્થાપિત થયેલ નથી

en: Hour
gu: કલાક

en: About
gu: વિશે
