Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Date
hu: Dátum

en: Daily
hu: Napi

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: View
hu: Megtekintés

en: Module
hu: Modul

en: Never
hu: Soha

en: Custom
hu: Egyéni

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Source
hu: Forrás

en: Features
hu: Jellemzők

en: Hour
hu: Óra

en: All time
hu: Minden idők

en: Installed
hu: Telepített

en: About
hu: Leírás

en: Impressions
hu: Kattintások

en: Conversions
hu: Átalakítások

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: This month
hu: Ebben a hónapban

en: This year
hu: Ebben az évben

en: Variants
hu: Variánsok

en: Variant
hu: Változat

en: Quarter
hu: Negyed
