Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Date
is: Dagsetning

en: Daily
is: Daglega

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: View
is: Skoða

en: Module
is: Eining

en: Never
is: Aldrei

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Hour
is: Klukkustund

en: About
is: Um
