Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to jv translation catalogue (15 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Date
jv: Tanggal

en: Daily
jv: Saben dina

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: View
jv: Tampilan

en: Module
jv: Modul

en: Never
jv: Ora tahu

en: Custom
jv: Kostum

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
