Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Date
ka: თარიღი

en: Daily
ka: ყოველდღიური

en: Weekly
ka: ყოველკვირეული

en: Monthly
ka: ყოველთვიური

en: Module
ka: მოდული

en: Never
ka: არასდროს

en: Month
ka: თვე

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: Source
ka: წყარო

en: Hour
ka: საათი
