Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Daily
km: រាល់​ថ្ងៃ

en: Weekly
km: រាល់​សប្ដាហ៍

en: View
km: មើល

en: Never
km: កុំ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Month
km: ខែ

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Installed
km: បាន​ដំឡើង

en: About
km: អំពី
