Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Module
kn: ಘಟಕ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Month
kn: ತಿಂಗಳು

en: Week
kn: ವಾರ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Hour
kn: ಗಂಟೆ

en: Installed
kn: ಅನುಸ್ಥಾಪಿಸಲಾದ

en: About
kn: ಕುರಿತು
