Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Daily
ku: ڕۆژانە

en: Weekly
ku: هەفتانە

en: View
ku: پیشاندان

en: Never
ku: هیچ کاتێک

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Month
ku: مانگ

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە
