Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Date
lt: Data

en: Daily
lt: Kasdien

en: Weekly
lt: Kas savaitę

en: Monthly
lt: Kas mėnesį

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Module
lt: Modulis

en: Never
lt: Niekada

en: Custom
lt: Savitas

en: Month
lt: Mėnesis

en: Week
lt: Savaitė

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Source
lt: Šaltinis

en: Features
lt: Savybės

en: Hour
lt: Valanda

en: All time
lt: Visi

en: Installed
lt: Įdiegta

en: About
lt: Apie

en: Impressions
lt: Parodymai

en: This month
lt: Šį mėnesį

en: This year
lt: Šiais metais

en: Variants
lt: Variantai
