Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Cancel
mr: रद्द

en: Date
mr: दिनांक

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: View
mr: बघा

en: Never
mr: कधीही नाही

en: Month
mr: महिना
