Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ms translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Cancel
ms: Batal

en: Date
ms: Tarikh

en: Daily
ms: Harian

en: Weekly
ms: Mingguan

en: View
ms: Pandangan

en: Module
ms: Modul

en: Never
ms: Tidak sekali-kali

en: Custom
ms: Tersuai

en: Month
ms: Bulan

en: Week
ms: Minggu

en: Not installed
ms: Tidak dipasang

en: Hour
ms: Jam

en: Installed
ms: Terpasang

en: About
ms: Perihal
