Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Daily
my: နေ့စဉ်

en: Weekly
my: အပတ်စဉ်

en: Monthly
my: လစဉ်

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Never
my: ဘယ်တော့မှ

en: Month
my: လ

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Hour
my: နာရီ

en: About
my: အကြောင်း
