Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: Daily
ne: दिनदिनै

en: Weekly
ne: साप्ताहिक

en: View
ne: दृश्य

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Month
ne: महिना

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Source
ne: स्रोत

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
