Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Date
nn: Dato

en: View
nn: Sjå på

en: Never
nn: Aldri

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Hour
nn: Time
