Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Date
oc: Data

en: Daily
oc: Quotidian

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: View
oc: Veire

en: Module
oc: Modul

en: Never
oc: Pas jamai

en: Custom
oc: Personalizat

en: Month
oc: Mes

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Source
oc: Font

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Hour
oc: Ora

en: Installed
oc: Installat

en: About
oc: A prepaus

en: Debug mode
oc: Mòde debug

en: Variants
oc: Variantas

en: Variant
oc: Varianta
