Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Date
os: Датæ

en: Daily
os: Æрвылбон

en: Weekly
os: Æрвылкъуыри

en: View
os: Фенд
