Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Date
ps: نيټه

en: Weekly
ps: اونيز

en: Monthly
ps: میاشتنی

en: View
ps: ليد

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Month
ps: میاشت

en: Source
ps: سرچينه

en: Hour
ps: ګړی

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
