Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ro translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Date
ro: Data

en: Daily
ro: Zilnic

en: Weekly
ro: Săptămânal

en: Monthly
ro: Lunar

en: View
ro: Afișează

en: Module
ro: Modul

en: Never
ro: Niciodată

en: Custom
ro: Personalizat

en: Month
ro: Lună

en: Week
ro: Săptămână

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Source
ro: Sursă

en: Features
ro: Caracteristici

en: Hour
ro: Oră

en: Installed
ro: Instalat

en: About
ro: Despre
