Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ru translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Date
ru: Дата

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: View
ru: Просмотр

en: Module
ru: Модуль

en: Never
ru: Никогда

en: Custom
ru: Собственная

en: Month
ru: Месяц

en: Week
ru: Неделя

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Source
ru: Источник

en: Features
ru: Особенности

en: Hour
ru: Час

en: All time
ru: За все время

en: Installed
ru: Установлено

en: About
ru: Информация

en: Impressions
ru: Просмотры

en: Debug mode
ru: Режим отладки

en: This month
ru: Этот месяц

en: This year
ru: Этот год

en: Variants
ru: Варианты

en: Variant
ru: Вариант

en: Quarter
ru: Квартал

en: Quarterly
ru: Ежеквартально
