Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Date
sk: Dátum

en: Daily
sk: Denne

en: Weekly
sk: Týždenne

en: Monthly
sk: Mesačne

en: View
sk: Zobraziť

en: Module
sk: Modul

en: Never
sk: Nikdy

en: Custom
sk: Vlastná

en: Month
sk: Mesiac

en: Week
sk: Týždeň

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Source
sk: Zdroj

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Hour
sk: Hodina

en: Installed
sk: Inštalované

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: About
sk: Informácie o

en: This month
sk: Tento mesiac

en: This year
sk: Tento rok
