Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Date
sl: Datum

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: View
sl: Prikaži

en: Never
sl: Nikoli

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Installed
sl: Nameščeno

en: About
sl: O modulu
