Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Date
sr: Датум

en: View
sr: Преглед

en: Month
sr: Месец

en: Hour
sr: Сат
