Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Date
ta: திகதி

en: View
ta: நோக்குக

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை
