Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Date
ta: தேதி

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: View
ta: பார்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Never
ta: இல்லை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Month
ta: மாதம்

en: Not installed
ta: நிறுவப்படவில்லை

en: Source
ta: மூலம்

en: Hour
ta: மணி

en: Installed
ta: நிறுவப்பட்டது

en: About
ta: பற்றி
