Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Date
te: తేదీ

en: Daily
te: రోజు వారీ

en: Weekly
te: వారం వారీ

en: Monthly
te: నెల వారీ

en: View
te: చూడు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Source
te: మూలం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Hour
te: గంట

en: About
te: గురించి

en: This month
te: ఈ నెల

en: This year
te: ఈ సంవత్సరం
