Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to th translation catalogue (16 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Date
th: วันที่

en: Daily
th: ทุกวัน

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: View
th: ดู

en: Never
th: ไม่เคย

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Not installed
th: ไม่ได้ติดตั้งไว้

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Hour
th: ชั่วโมง

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: About
th: เกี่ยวกับ
