Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (22 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Date
tr: Tarih

en: Daily
tr: Günlük

en: Weekly
tr: Haftalık

en: Monthly
tr: Aylık

en: View
tr: Görüntüle

en: Module
tr: Modül

en: Never
tr: Asla

en: Custom
tr: Özel

en: Month
tr: Ay

en: Week
tr: Hafta

en: Not installed
tr: Kurulu değil

en: Source
tr: Kaynak

en: Features
tr: Özellikler

en: Hour
tr: Saat

en: Installed
tr: Kurulu

en: About
tr: Hakkında

en: Debug mode
tr: Hata ayıklama (debug) kipi

en: This month
tr: Bu ay

en: Variants
tr: Değişkeler
