Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Date
uk: Дата

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: View
uk: Перегляд

en: Module
uk: Модуль

en: Never
uk: Ніколи

en: Custom
uk: Власний

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Not installed
uk: Не встановлено

en: Source
uk: Джерело

en: Features
uk: Властивості

en: Hour
uk: Година

en: All time
uk: Весь час

en: Installed
uk: Встановлено

en: About
uk: Про модуль

en: Impressions
uk: Покази

en: Debug mode
uk: Режим зневадження

en: This month
uk: Цей місяць

en: This year
uk: Цей рік

en: Variants
uk: Варіанти

en: Variant
uk: Варіант

en: Quarter
uk: Чверть

en: Quarterly
uk: Кожен квартал

en: Experiment
uk: Експеримент
