Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to az translation catalogue (17 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Date
az: Tarix

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: Monthly
az: Aylıq

en: View
az: Görünüş

en: Module
az: Modul

en: Never
az: Heç vaxt

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Month
az: Ay

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Source
az: Mənbə

en: Hour
az: Saat

en: Installed
az: Quraşdırılıb

en: About
az: Haqqında
