Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Daily
bo: ཉིན་རེ

en: Weekly
bo: གཟའ་འཁོར་རེ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Module
bo: མ་དཔེ

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Month
bo: ཟླ་བ

en: Not installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་མེད

en: Source
bo: ཁུངས

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: Installed
bo: སྒྲིག་འཇུག་བྱས་ཟིན

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Variants
bo: བྱེ་བྲག

en: Variant
bo: བྱེ་བྲག
