Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Date
cs: Datum

en: Daily
cs: Denně

en: Weekly
cs: Týdně

en: Monthly
cs: Měsíčně

en: View
cs: Zobrazit

en: Module
cs: Modul

en: Never
cs: Nikdy

en: Custom
cs: Vlastní

en: Month
cs: Měsíc

en: Week
cs: Týden

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Source
cs: Zdroj

en: Hour
cs: Hodina

en: All time
cs: Vždy

en: Installed
cs: Nainstalováno

en: About
cs: Popis

en: Impressions
cs: Imprese

en: This month
cs: Tento měsíc

en: This year
cs: Tento rok

en: Variants
cs: Varianty
