Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Date
cy: Dyddiad

en: Daily
cy: Dyddiol

en: Weekly
cy: Wythnosol

en: View
cy: Gweld

en: Never
cy: Byth

en: Custom
cy: Addasu

en: Month
cy: Mis

en: Week
cy: Wythnos

en: Not installed
cy: Heb ei osod

en: Hour
cy: Awr
