Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to da translation catalogue (21 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Cancel
da: Annullér

en: Date
da: Dato

en: Daily
da: Dagligt

en: Weekly
da: Ugentligt

en: Monthly
da: Månedligt

en: View
da: Vis

en: Module
da: Modul

en: Never
da: Aldrig

en: Custom
da: Tilpasset

en: Month
da: Måned

en: Week
da: Uge

en: Not installed
da: Ikke installeret

en: Source
da: Kilde

en: Hour
da: Time

en: All time
da: Altid

en: Installed
da: Installeret

en: About
da: Om

en: This month
da: Denne måned

en: Variants
da: Varianter
