Reinforcement Learning (RL) API (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Daily
el: Καθημερινά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: View
el: Προβολή

en: Module
el: Μονάδα

en: Never
el: Ποτέ

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Not installed
el: Μη εγκατεστημένο

en: Source
el: Πηγή

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Hour
el: Ώρα

en: Installed
el: Εγκαταστάθηκε

en: About
el: Περί

en: Debug mode
el: Λειτουργία αποσφαλμάτωσης
